STRONA GŁÓWNA 9 MONTAŻ LINII PRODUKCYJNYCH

MONTAŻ MECHANICZNY

Linie technologiczne firmy AERO SYSTEM pracują w zakładach chemicznych, spożywczych i kosmetycznych. Prowadzimy prace spawalnicze na budowach w Polsce i za granicą. Realizujemy kontrakty dla światowych koncernów chemicznych, kierowanie budowami powierzamy doświadczonym kierownikom budów, a do montażu zatrudniamy tylko sprawdzonych spawaczy  TIG. Wdrożone procedury realizacji i nadzoru projektów, gwarantują terminowe wykonanie prac, przy realizacjach nawet kilkunastu budów jednocześnie. Montaż wykonujemy na własnej hali do długości transportu, aby zminimalizować czas pracy u klientów. Montowane przez nas linie technologiczne budowane są ze stali gatunkowych dobieranych indywidualnie pod kątem produkowanego surowca. Pracujemy według standardów wymagających klientów korporacyjnych, zawsze zgodnie z normami bezpieczeństwa oraz lokalnymi uwarunkowaniami, jak praca w strefach EX, strefach czystych czy praca na wysokościach, dzięki czemu budujemy i uruchamiamy linie technologiczne sprawnie i bezpiecznie.

 

ZAKRES REALIZOWANYCH KONTRAKTÓW.

 

– Montaż i spawanie rurociągów 304, 3016L, Tytan oraz tworzyw PTFE.

– Pasywacja, trawienie, galwanizacja i elektro-polerowanie wewnętrzne rurociągów.

– Dostawa i stawianie zbiorników.

– Montaż i spawanie konstrukcji ze stali nierdzwnej 304 i 316L.

– Dostawa i montaż urządzeń: pompy, zawory, dmuchawy, miksery, podajniki, disolwery.

– Montaż kabli grzewczych na rurociągach.

– Montaż izolacji rurociągów.

– Wykonywanie pomiarów po-montażowych, prześwietlanie spawów, badania nieniszczące.

– Montaż kompletnych instalacji procesowych do produkcji chemicznej, spożywczej i kosmetycznej.

– Montaż instalacji elektrycznych i automatyka przemysłowa.

 

Doświadczenie w kierowaniu dużymi kontraktami, przy budowie instalacji procesowych, pozwala nam na podejmowanie multi-branżowych realizacji pod klucz.

Jako Generalny Wykonawca, budujemy instalacje procesowe wraz z wszelkimi instalacjami około-produkcyjnymi, takimi jak rurociągi doprowadzające media, branża budowlana, konstrukcyjna i sanitarna.  Wykonujemy również modernizacje i optymalizacje istniejących linii technologicznych. Zapewniamy kierowników budów posiadających Uprawnienia Budowlane do kierowania robotami budowlanymi oraz ekipy monterskie w branżach budowlanej, mechanicznej, elektrycznej. Po zakończeniu montaży linii technologicznych rozpoczynamy prace z branży automatyki przemysłowej mające na celu uruchomienie sterowania i rozpoczęcie produkcji.