oferty pracy katowice

INŻYNIER DS. SPRZEDAŻY

Opis stanowiska

– Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami.

– Wykonywanie ofert techniczno handlowych.

– Wsparcie techniczne klientów.

– Miejsce pracy Katowice.

Wymagania

– Wykształcenie wyższe techniczne.

– Mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientami.

– Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

– Inicjatywa w działaniu i pozyskiwaniu nowych klientów,

– Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, skuteczność, bardzo dobra organizacja pracy,

– Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

– Stabilną pracę i motywacyjny system wynagradzania

– Szkolenia techniczne i wsparcie doświadczonych Project Managerów

– Dodatkowy pakiet świadczeń – fundusz zdrowotny oraz fundusz sportowy

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@aero-system.pl w języku polskim

INŻYNIER PROJEKTU / PROJECT MANAGER

Opis stanowiska.

– Prowadzenie projektów od strony technicznej.

– Zakupy materiałowe i wybór podwykonawców

– Raportowanie i prowadzenie prac zgodnie z harmonogramami

– Reprezentacja firmy w relacjach inwestor-wykonawca.

– Miejsce pracy Katowice/budowy (południowa Polska)

Wymagania

– Studia inżynierskie techniczne

– Inicjatywa w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

– Stabilną pracę i atrakcyjny pakiet wynagrodzenia.

– Dużą samodzielność w działaniu.

– Możliwość zdobycia doświadczenia w innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie projektach.

– Zaletą stanowiska jest niewielka ilość pracy w delegacjach.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@aero-system.pl w języku polskim.

projektowanie instalacji przemysłowych