PROJEKTOWANIE wielobranżowe

 

Biuro Projektów w Aero System zajmuje się wielobranżowych projektowaniem zakładów przemysłowych, prowadzeniem nadzorów autorskich przez projektantów branżowych oraz zarządzaniem realizowanymi kontraktami.
Naszą specjalizacją jest projektowanie instalacji technologicznych pracujących w strefach zagrożenia wybuchowego.
W jednym biurze projektowym wykonujemy dokumentację branży budowlanej, technologicznej, elektrycznej i automatyki.
Projektujemy kompletne linie produkcyjne do przemysłu chemicznego i spożywczego.
 

KOLEJNE KROKI PRAC PROJEKTOWYCH:

– Wykonywanie uzgodnień z jednostkami urzędowymi TDT, UDT, WIOŚ, WSSE, PSP
– Przygotowanie procedur uzyskania pozwolenia na budowę
– Projekty konstrukcyjno-budowlane
– Projektowanie procesów technologicznych, schematy P&ID
– Projektowanie zbiorników magazynowych
– Operat środowiskowy
– Analiza ryzyka z techniką zabezpieczeń procesowych
– Wyznaczenie stref EX i dobór urządzeń do odpowiedniej strefy
– Karty uzgodnień z jednostkami urzędowymi
– Opis techniczny z obliczeniami
– Wykonanie projektów branżowych (sieci zewnętrzne, drogi, konstrukcja, technologia, instalacje sanitarne, elektryczne i automatyki)

 

JESTEŚMY OBECNI NA KAŻDYM ETAPIE INWESTYCJI:

– Wykonanie projektu budowlanego oraz uzyskanie pozwolenia na budowę
– Dostawy urządzeń
– Budowa instalacji
– Uruchomienie technologii i uzyskanie zakładanej jakości oraz wydajności
– Uzyskanie pozytywnych decyzji jednostek urzędowych
– Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

 

KONTRAKTY EPC – PROJEKTUJ I BUDUJ


Jako Generalny Wykonawca, odpowiadamy za całość inwestycji, w określonym budżecie budujemy i uruchamiamy przemysłowe linie produkcyjne do pracy o założonej wydajności. W kontraktach EPC prowadzimy inwestora przez cały proces inwestycyjny, od momentu wykonania projektu wielobranżowego, poprzez montaż linii technologicznych po uruchomienie produkcji na zakładzie.

 

ZESPÓŁ

Firmę AERO SYSTEM tworzy grupa doświadczonych inżynierów, zaangażowanych w realizację kontraktów. Zatrudniamy kierowników budów, konstruktorów, automatyków i technologów, do projektowania instalacji technologicznych. Dzięki temu, że dokumentacja powstaje w jednym biurze projektowym, cała dokumentacja jest sprawnie uzgodniona już na etapie koncepcyjnym. 

Projektowanie instalacji technologicznych, jak i realizowane przez nas instalacje procesowe, oceniane są jako innowacyjne i optymalne pod kątem zużycia mediów w produkcji, ze względu na wysoki poziom automatyzacji jaki stosujemy, projektując instalacje technologiczne. 

Projektowanie instalacji technologicznych

Jakie są obszary specjalizacji Biura Projektów w Aero System?

Biuro Projektów w Aero System specjalizuje się w projektowaniu instalacji technologicznych działających w strefach zagrożenia wybuchowego. Wykonuje dokumentację z zakresu branży budowlanej, technologicznej, elektrycznej i automatyki.

Jakie są kolejne etapy pracy projektowej realizowane przez Aero System?

Kolejne etapy pracy projektowej w Aero System obejmują uzgadnianie z jednostkami urzędowymi, przygotowanie procedur uzyskania pozwolenia na budowę, projektowanie konstrukcyjno-budowlane, projektowanie procesów technologicznych, projektowanie zbiorników magazynowych, sporządzenie operatu środowiskowego, przeprowadzenie analizy ryzyka z techniką zabezpieczeń procesowych, wyznaczanie stref EX i dobór odpowiednich urządzeń, a także wykonanie projektów branżowych itp.

W jaki sposób Aero System angażuje się na każdym etapie inwestycji?

Aero System jest obecny na każdym etapie inwestycji, począwszy od opracowania projektu budowlanego i uzyskania pozwolenia na budowę, poprzez dostawy urządzeń, realizację budowy instalacji, uruchomienie technologii i osiągnięcie zamierzonej jakości oraz wydajności, aż po uzyskanie pozytywnych decyzji jednostek urzędowych. Firma oferuje również usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Jak Aero System realizuje kontrakty EPC?

Jako główny wykonawca, Aero System odpowiada za kompleksową realizację inwestycji w ramach kontraktów EPC. Firma buduje i uruchamia przemysłowe linie produkcyjne, spełniające założoną wydajność. W ramach kontraktów EPC, Aero System prowadzi inwestora przez cały proces inwestycyjny, począwszy od wykonania projektu wielobranżowego, poprzez montaż linii technologicznych, aż po uruchomienie produkcji na zakładzie.

4.8/5 - (11 votes)
projektowanie instalacji technologicznych

projektowanie instalacji przemysłowych