STRONA GŁÓWNA 9 Instalacje Spożywcze

INSTALACJE SPOŻYWCZE

Budujemy instalacje technologiczne dla zakładów spożywczych, zgodnie z wymaganiami HACCP i dobrymi praktykami produkcyjnymi GMP. Stosujemy wyłącznie rozwiązania higieniczne do kontaktu z żywnością, a dzięki własnej grupie automatyków, budujemy wysoce zautomatyzowane instalacje procesowe, przez co minimalizujemy zatrudnienie na produkcji. Posiadamy spore doświadczenie w nowoczesnych rozwiązaniach dla branży spożywczej, takie jak dozowanie składników do mieszałek, buforowanie produktu czy czyszczenie rurociągów z zastosowaniem piggingu. Jesteśmy dynamicznie działającą firmą, gwarantującą elastyczne podejście. Nasi projektanci pomogą znaleść wydajne oraz optymalne rozwiązania produkcji na Państwa zakładzie, które zrealizowaliśmy na innych zakładach.

 

Posiadamy własne rozwiązania dedykowane dla producentów surowców spożywczych:

 

– Zautomatyzowane mieszalniki spożywcze z naważaniem i dozowaniem składników sypkich.

– Dozowniki precyzyjne do surowców sypkich (kako, mąka, cukier, sól, przyprawy)

– Homogenizatory.

– Mieszalniki spożywcze z płaszczem grzewczym/chłodniczym.

– Pasteryzatory przepływowe.

– Odpowietrzacze, odgazowywacze do mas płynnych i półpłynnych.

– Systemy opróżniania produktów z pozostałości produktów – pigging.

– Automatyka do stref czystych IP68 – możliwość mycia ciśnieniowego.

– Aplikacja mobilna do monitoringu oraz zarządzania produkcją spożywczą.

 

Budowane przez nas instalacje spożywcze, znajdują zastosowanie w produkcji takich składników  jak soki, napoje, polewy, sosy, ciasta, czekolada, dania gotowe, alkohole.

Posiadamy unikalne doświadczenie w produkcji instalacji procesowych do branży spożywczej, uwzględniające takie procesy jak reżim temperaturowy, reżim czystości czy technologie spawania i polerowania spawów.