Aktualnie firma AERO SYSTEM prowadzi rekrutację na stanowiska:  inżynier projektu / inżynier sprzedaży

PROJEKTANT / INŻYNIER PROJEKTU

Instalacje technologiczne

Opis stanowiska.

-Projektowanie instalacji rurowych.

-Prowadzenie projektów od strony technicznej.

-Zakupy materiałowe i wybór podwykonawców

-Raportowanie i prowadzenie prac zgodnie z harmonogramami

-Reprezentacja firmy w relacjach inwestor-wykonawca.

Wymagania

-Studia inżynierskie z zakresu inżynieria chemiczna lub instalacje technologiczne

-Inicjatywa w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu

-Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, skuteczność, bardzo dobra organizacja pracy,

-Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

-Stabilną pracę i atrakcyjny pakiet wynagrodzenia.

-Dużą samodzielność w działaniu,

-Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na powyższym stanowisku.

-Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@aero-system.pl w języku POLSKIM

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania

INŻYNIER DS TECHNICZNO-HANDLOWYCH:

Instalacje technologiczne i automatyki

-Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami na śląsku.

-Wykonywanie ofert techniczno handlowych.

-Sprzedaż rozwiązań oferowanych przez firmę.

-Wsparcie techniczne klientów.

Wymagania

-Doskonała umiejętność posługiwania się pakietami excel i word.

-Mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientami.

-Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

-Inicjatywa w działaniu i pozyskiwaniu nowych klientów,

-Wiedza i doświadczenie techniczne z zakresu: linie produkcyjne, instalacje technologiczne do produkcji, automatyka przemysłowa.

Oferujemy

-Stabilną pracę i motywacyjny system wynagradzania,

-Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@aero-system.pl w temacie Inżynier ds Sprzedaży.

TECHNIK INFORMATYK

-Nadzór nad sprzętem i oprogramowaniem w firmie.

-Instalacja programów, systemów operacyjnych Microsoft

-Pozostałe prace informatyczne

Wymagania

-Technik informatyk lub elektronik

-Praca pełny etal lub pół etatu

-Możliwość pracy zdalenj

Oferujemy

-Stabilną pracę i atrakcyjny system wynagradzania,

-Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@aero-system.pl w temacie technik informatyk.