linie technologiczne

Strona główna  > Instalacje technologiczne

 

LINIE TECHNOLOGICZNE

 

 

Postęp technologii w dziedzinie elektromobilności nabrał tempa i nieuchronnie otwiera wrota nowej ery wszechobecnej elektryczności. Szacuje się że wzrost zapotrzebowa na produkcję ogniw 18650 do roku 2030 przekroczy 1000% obecnych możliwości produkcyjnych na całym świecie. W przemyśle 10 lat to bardzo mało – dlatego już teraz rozpędu nabierają inwestycje w których budowane są linie technologiczne do produkcji ogniw. Jesteśmy dumni z tego że bierzemy udział w tym procesie który śmiało można nazwać rewolucją przemysłową.
Projektujemy i budujemy kompleksowo linie technologiczne do produkcji chemicznej.
Budowa takiej linii to skomplikowany proces i składa się z części projektowej i wykonawczej. Linie technologiczne projektują technolodzy, którzy potrafią zamienić wzory chemiczne, którymi opisane są procesy chemiczne, na projekt P&ID (piping and instrumentation diagram)
Na podstawie schematu P&ID konstruktorzy modelują orurowanie w środowisku 3D oraz rozmieszczają urządzenia wchodzące w skład linii technologicznej.
Nasze doświadczenie w budowie zakładów chemicznych pozwala nam być partnerem dla międzynarodowych koncernów skupionych na inwestycjach w zwiększaniu swoich mocy produkcyjnych.

 

Jesteśmy aktywni w takich działaniach jak:

 

– Projektowanie schematów P&ID.
– Modelowanie 3D linii produkcyjnych.
– Tworzenie projektów izometrycznych linii technologicznych.
– Dobór rozwiązań technicznych do inicjacji i wspomagania procesów chemicznych.
– Uzyskanie prawomocnych pozwoleń na budowę instalacji.
– Koordynacja dostaw urządzeń na teren budowy.
– Montaż instalacji w branży mechanicznej, sanitarnej, elektrycznej i akpia.
– Obsługa formalno-prawna inwestycji z przygotowaniem i zatwierdzeniem wszelkich dokumentów wymagających udziału strony trzeciej.
– Uzyskanie formalnych zezwoleń na eksploatacje instalacji.
– Uruchomienie i serwis linii technologicznej.

 

Projektujemy i budujemy w pełni zautomatyzowane linie technologiczne, aby zminimalizować ilość personelu do obsługi produkcji. Stosujemy rozbudowane systemy SCADA oraz ERP, pozwalające na dogłębną analizę i właściwe planowanie procesów produkcji. Linie technologiczne produkowane przez AERO SYSTEM cieszą się uznaniem nie tylko w kraju ale również w europie.

Stosujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców aparatury dedykowanych do budowy instalacji, aby mieć pewność, że instalacja będzie działać w sposób bezpieczny i niezawodny.