Aktualnie firma AERO SYSTEM Sp. z o.o.  prowadzi rekrutację na stanowiska:

INŻYNIER DS. SPRZEDAŻY

Opis stanowiska

-Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami.

-Wykonywanie ofert techniczno handlowych.

-Sprzedaż rozwiązań oferowanych przez firmę.

-Wsparcie techniczne klientów.

-Miejsce pracy Katowice.

Wymagania

-Wykształcenie wyższe techniczne.

-Mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientami.

-Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

-Inicjatywa w działaniu i pozyskiwaniu nowych klientów,

-Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, skuteczność, bardzo dobra organizacja pracy,

-Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

-Stabilną pracę i motywacyjny system wynagradzania

-Pracę w najnowocześniejszym na śląsku biurowcu bud 8 w Park Naukowo Technologiczny

-Szkolenia techniczne i wsparcie doświadczonych Project Managerów

-Dodatkowy pakiet świadczeń – dopasowany do preferencji kandytada

-Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@aero-system.pl w temacie Inżynier ds Sprzedaży

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania

PROJECT MANAGER

Opis stanowiska.

-Prowadzenie projektów od strony formalnej i technicznej.

-Nadzór nad pracą podwykonawców na budowach.

-Wybór dostawców i zakupy urządzeń do projektów.

-Uruchamianie instalacji.

Wymagania

-Studia inżynierskie.

-Min 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami.

-Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, skuteczność, bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

-Stabilną pracę i atrakcyjny pakiet wynagrodzenia.

-Dużą samodzielność w działaniu.

-Pracę w najnowocześniejszym biurowcu na śląsku bud 8 Park Naukowo Technologiczny.

-Możliwość zdobycia doświadczenia w innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie projektach.

– Zaletą stanowiska jest niewielka ilość pracy w delegacjach.

-Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@aero-system.pl w języku polskim.

PROJEKTANT / INŻYNIER PROJEKTU

Instalacje technologiczne

-Projektowanie instalacji rurowych.

-Prowadzenie projektów od strony technicznej.

-Zakupy materiałowe i wybór podwykonawców

-Raportowanie i prowadzenie prac zgodnie z harmonogramami

-Reprezentacja firmy w relacjach inwestor-wykonawca.

Wymagania

-Studia inżynierskie z zakresu inżynieria chemiczna lub instalacje technologiczne

-Inicjatywa w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu